She Did It - A Short Story

0.0 0 5 Schrijver: J. T. Lawrence Voorlezer: Bianca Flanders
Beschikbaar als audioboek.
A detective relies on his gut (and his hallucinations) to solve an intriguing murder case. Book 6 of 12 in the Sticky Fingers short story collection: diverse, dark-humoured, and deliciously bite-sized. Fans of Roald Dahl and Gillian Flynn will love these unsettling stories with a twist in the tale.
Taal: Engels Categorie: Korte verhalen

Meer info over het audioboek:

Uitgeverij: Authors Republic
Verschenen: 2017-08-09
Lengte: 29M
ISBN: 9781518965142
Reacties

Altijd een goed boek bij je – luister waar en wanneer je wilt

Luister naar zoveel boeken als je maar wilt! Bewaar onbeperkt boeken offline zodat je ook zonder internet kunt luisteren. Probeer eens die nieuwe thriller en als die niet bevalt, probeer gewoon een ander boek! Met Storytel heb je altijd duizenden verhalen bij je.
Maak hier je account aan