The Unsuspecting Gold Digger - A Short Story

0.0 0 5 Schrijver: J. T. Lawrence Voorlezer: Bianca Flanders
Beschikbaar als audioboek.
A woman gradually poisons her husband so that she doesn't have to break his heart. Book 3 of 12 in the Sticky Fingers short story collection: diverse, dark-humoured, and deliciously bite-sized. Fans of Roald Dahl and Gillian Flynn will love these unsettling stories with a twist in the tale.
Taal: Engels Categorie: Korte verhalen

Meer info over het audioboek:

Uitgeverij: Authors Republic
Verschenen: 2017-08-08
Lengte: 24M
ISBN: 9781518966866
Reacties

Altijd een goed boek bij je – luister waar en wanneer je wilt

Luister naar zoveel boeken als je maar wilt! Luister offline en naar meerdere boeken tegelijk. Probeer eens die nieuwe thriller, terwijl je kinderen naar hun favoriete schrijver luisteren. Met Storytel luister je altijd onbeperkt naar de beste luisterboeken, waar je ook bent.
Maak hier je account aan