Vrienden voor het leven

4.451 153 5 Schrijver: Astrid Harrewijn Voorlezer: Peggy Vrijens
Beschikbaar als audioboek.
De hoofdpersonen uit Drie vrienden, een huis (en een klusjesman) en Daar heb je vrienden voor keren allemaal terug in het los te lezen vervolg Voor lezers van David Nicholls en Graeme Simsion Een maand vakantie, misschien zelfs twee. Dat is wat Kiki, succesvol als handige intermediair in de kunstwereld, zich heeft voorgenomen als de spraakmakende tentoonstelling van Jeff Koons eindelijk opent in het Stedelijk. Maar de tentoonstelling ontaardt in een politieke rel, en in plaats van op een tropisch strand belandt Kiki in een achtbaan van gebeurtenissen waar ze geen grip op krijgt. Ondanks de onvoorwaardelijke steun van haar vrienden en van de trouwe klusjesman, gaat het vanaf dat moment bergafwaarts met haar carrière. Wanneer ze uiteindelijk een tijdje van de radar verdwijnt in een afkick-kliniek, komt ze tot een verhelderend inzicht: ze leeft het leven te snel. Maar om dat te veranderen en the art of slow living écht te leren omarmen, is meer nodig dan goede voornemens alleen...
Taal: Nederlands Categorie: Romans Serie: Museumplein trilogie: 3

Meer info over het audioboek:

Uitgeverij: Rubinstein Audio
Verschenen: 2017-09-13
Lengte: 7U 48M
ISBN: 9789462535152
Reacties

Altijd een goed boek bij je – luister waar en wanneer je wilt

Luister naar zoveel boeken als je maar wilt! Luister offline en naar meerdere boeken tegelijk. Probeer eens die nieuwe thriller, terwijl je kinderen naar hun favoriete schrijver luisteren. Met Storytel luister je altijd onbeperkt naar de beste luisterboeken, waar je ook bent.
Maak hier je account aan