Fragment
Eleanor & Park - Rainbow Rowell

Eleanor & Park

Eleanor & Park

4.148148148148148 81 5 Schrijver: Rainbow Rowell Voorlezer: Yora Rienstra
Beschikbaar als audioboek.
Als Eleanor voor het eerst de schoolbus in stapt, baalt Park dat ze naast hem komt zitten. Ze ziet er niet uit, vindt hij. Maar al snel denkt hij daar anders over. Ook Eleanor kijkt uit naar de ritjes van en naar school. Het zijn de enige momenten waarop ze echt leeft. Thuis moet ze voortdurend op haar hoede zijn. Haar stiefpa heeft haar een keer het huis uit geschopt. Als hij ontdekt dat ze een vriendje heeft, zal de hel losbreken. Dit intrigerende luisterboek vertelt het verhaal van de twee buitenbeentjes Eleanor en Park, tijdens één schooljaar in 1986. Ze delen hun passie voor stripboeken en muziek. Ze zijn slim genoeg om te weten dat een eerste liefde bijna nooit standhoudt, maar ook dapper en wanhopig genoeg om het te proberen. - Won diverse prijzen waaronder de Publishers Weekly Best Children’s Book of 2013 - Voor lezers van Gayle Foreman en John Green - Onvergetelijke personages bespreken zware thema’s doorspekt met hilarische scènes Dit boek ademt liefde; de belachelijkheid en onontkoombaarheid van liefde, maar ook de kracht en energie die uitgaat van houden van. Die eerste liefde die hartverscheurend kan zijn en je tot wanhoop kan drijven. Het einde is onverwacht en compromisloos, wat maakt dat je meteen opnieuw wilt gaan lezen.
Taal: Nederlands Categorie: Young adult Vertaler:

Meer info over het audioboek:

Uitgeverij: Rubinstein Audio
Verschenen: 2017-08-18
Lengte: 8U 22M
ISBN: 9789462538566
Reacties

Altijd een goed boek bij je – luister waar en wanneer je wilt

Luister naar zoveel boeken als je maar wilt! Bewaar onbeperkt boeken offline zodat je ook zonder internet kunt luisteren. Probeer eens die nieuwe thriller en als die niet bevalt, probeer gewoon een ander boek! Met Storytel heb je altijd duizenden verhalen bij je.
Maak hier je account aan